Domů
 
 
 
 

Výběrová degustační kolekce vín říjen 2021

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších vín z našich degustací za předchozí měsích.Výběr byl sestaven na základě reakcí návštěvníků naše degustace. Každý měsíc vytváříme novou sadu. Vinařství: Harm, Hort, Farma U Tří dubů, Piálek&Jager, Thaya, Lahofer

Chuť: suché
Příležitost: Vhodné jako dárek
Obsah lahve: 0,75 l
Barva: Bílé víno
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 260 Kč (1 041 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 310 Kč
Ušetříte 4%
Věrnostní program: 22 věrnostních bodů
Dostupnost: Na dotaz

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších vín z našich degustací za předchozí měsích.Výběr byl sestaven na základě reakcí návštěvníků naše degustace. Každý měsíc vytváříme novou sadu. 

Gruner Veltliner Feinstrick 2020 Harm - Svěží lehké minerální šťavnaté BIO víno. Krásně aromatický suchý rakouský veltlín od David Harm. Tóny žlutého jablka a kdoule ve vůni, šťavnatá jemná příjemná chuť.

Sauvignon VOC 2020 Hort U Hájku- Suchý Sauvignon VOC od Hort. Nádherná nevtíravá ovocitá vůně s broskvovým nádechem. V chuti černý rybíz a příjemná kyselinka, středně dlouhá dochuť. 

Ryzlink rýnský pozdní sběr 2020 U Tří dubů- Mladé víno 6 měsíců zrálo na jemných kalech, láhev je uzavřena korkovým uzávěrem. Při výrobě se dbalo na minimalizaci zásahů a používání síry s cílem maximálního projevu terroir. Ve vůní můžeme najít tóny květin, limetky a zeleného jablka. V chuti je patrná mladost a svěžest s lehkou mineralitou v závěru.

Rulandské šedé pozdní sběr 2020 Piálek&Jager- Krásné polosuché Rulandské šedé ročníku 2020. Atraktivní víno nese typické tóny burgundských vín,lehký zbytkový cukr zvýrazňuje ovocné tóny tohoto vína. Šťavnatá kyselinka mu dává delší dochuť. Víno je vhodné k archivaci. 

Chardonnay pozdní sběr 2020 THAYA- Vydařené suché Chardonnay od Thaya. Ve vůni i chuti tóny hrušek, sušeného ananasu acitrusů. Středně plná chuť se stopami citronové kůry a melounů, středně dlouhá dochuť.

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2020 Lahofer, šarže 23420 - Krásný provoněný harmonický suchý ryzlink vlašský od Lahofer. Ve vůni slaměnky, ořechová slupka, mandle a nasládlý medový tón, v chuti pevná šťavnatá kyselinka, vlašské ořechy a jemný bylinkový nádech.